Zastřešení před kabinami

Zastřešení před kabinami dokončeno

Fotbalový klub Rašovice se zapojil do projektu s názvem SPOLEČNĚ PRO KLÁŠTEREC 2020. Šlo o projekt, ve kterém první čtyři nápady získají finanční podporu od města Klášterec nad Ohří v rámci participativního rozpočtu na zrealizování svého projektu. Projekt, který FK Rašovice podporovaly, byl "Vybudování zastřešeného posezení v areálu fotbalového hřiště", které bude využíváno návštěvníky při sportovních a kulturních akcích, nebo jako odpočinkové místo při výletech do okolí.

Díky hlasům občanů se mohl tento projekt zrealizovat a zastřešení je nyní již hotové.

Celý projekt se skládal z projektové dokumentace včetně stavebního povolení, rozšíření zámkové dlažby a výstavby dřevěné konstrukce, která je pokryta plechovou krytinou. Stavba byla kompletně financována městem Klášterec nad Ohří a výsledná cena činila 250 000,- Kč včetně DPH.

Zastřešení bude přístupné veřejnosti dle návštěvního řádu, jež bude vyvěšen na vstupní brance do areálu fotbalového hřiště v Rašovicích.