Slavnostní otevření nového areálu FK Rašovice

Slavnostní otevření nového areálu FK Rašovice

Dne 24.09.2016 jsme slavnostně otevřeli náš nový fotbalový stánek. 

     Fotbalový klub Rašovice spolu s městem Klášterec nad Ohří pořádal v sobotu 24. září slavností otevření areálu FK Rašovice. Odehrál se exhibiční fotbalový turnaj, na své si přišly děti, pro které bylo připraveno několik nejen sportovních atrakcí.

V sobotu od 9 hodin byl v areálu pro děti k dispozici skákací hrad, malování na obličej a soutěže, zajištěno bylo samozřejmě i občerstvení a hudba. Zároveň se odehrál exhibiční turnaj O pohár prezidenta klubu za účasti týmů FK Rašovice, FK Rašovice - starý páni, TATRAN Klášterecká Jeseň a FK Klášterec - starý páni.

Ve 13.00 hodin se uskutečnilo za účasti starosty Klášterce Štefana Drozda přestřižení pásky a areál byl posvěcen farářem Arturem Ścianou.

Výsledky turnaje

 1 Místo - FK Rašovice

2 Místo TATRAN Klášterecká jeseň

3 Místo FK Klášterec - starý páni

4 Místo FK Rašovice - starý páni  


Sponzoři akce

ČEZ, a. s. Elektrárny Tušimice

Dětský svět Kadaň

Dobrovolný hasičský sbor Okounov

Elektro Jaroslav Bašus

M.B.M. DROZD s.r.o.

Město Klášterec nad Ohří

NEPRO stavební a.s.

Obec Okounov

Restaurace Krušnohor

STAVMAX-Bezděk s.r.o.

Sady Klášterec nad Ohří spol. s r.o.

Solar Turbines

Thun 1794 a.s.

Uniprogram Praha s.r.o.

41. mechanizovaný prapor ŽATEC