Memoriál Karla Pecha


Memoriál Karla Pecha proběhl úspěšně

Dne 3.8.2019 se uskutečnil v areálu fotbalového hřiště v Rašovicích fotbalový turnaj mužů pod názvem Memoriál Karla Pecha. Turnaj byl věnován zesnulému předsedovi Fotbalového klubu Rašovice panu Karlu Pechovi, který nás opustil na konci roku 2017.

Turnaj byl velice kvalitně obsazen, zúčastnilo se celkem 8 týmů z okresu Chomutov. Pořadatelský tým Fotbalového klubu Rašovice, jenž turnaj pořádal, připravil velice kvalitní zázemí pro uskutečnění této sportovní akce. Slavnostního vyhlášení se ujal hlavní pořadatel turnaje Pavel Farkaš s prezidentem Fotbalového klubu Rašovice Martinem Bašusem a vnučkou pana Karla Pecha, slečnou Alenou Pechovou. Celý turnaj se nesl v duchu fair-play od všech hráčů a památka panu Karlu Pechovi byla důstojně uctěna.

Konečné pořadí turnaje: 


1. Místo: Merkur Kadaň  

2. Místo: Pobřeží Kocoviny

3 Místo: Kati

4. Místo: Reds 

5. Místo: FK Rašovice
6. Místo BOS
7. Místo: Stará garda

Individuální ocenění: 


Nejlepší hráč: Petr Hablawetz (Kati)  

Nejlepší brankář: Lukáš Havránek ( Pobřeží Kocoviny)

Nejlepší střelec: Jan Bauer