Bambini 2019

Vážení sportovní přátelé,

Fotbalový klub Rašovice ve spolupráci s OFS Chomutov uspořádal v sobotu dopoledne 4.5.2019 fotbalový turnaj dětí pod názvem Bambini 3 +0.

Turnaj byl určený pro děti narozené 2010/11 ( 1 kategorie ) a 2012 a mladší ( 2 kategorie ) a uskutečnil se na fotbalovém hřišti týmu FK Rašovice v Rašovicích.

Turnaje se zúčastnila mužstva z Chomutova, Ervěnic a Rašovic. Pointou tohoto satelitního turnaje nebylo počítat góly, koučovat hráče ze střídaček a hlídat si postranní čáry hřiště, ale zahrát si fotbal a strávit sportovní dopoledne na hřišti bez emocí, nervů a výsledků. I přes nepřízeň počasí jsme viděli mnoho pohledných fotbalových akcí a krásných gólů. Vítězem celého turnaje byly všechny děti, které se odhodlaly a přišly si zahrát fotbal. Očekávání pořadatelů se naplnilo. Na tvářích dětí i jejich rodičů byly vidět hlavně úsměvy, radost z předvedené hry a pohybu.

Děkujeme všem účastníkům a pořadatelům za uskutečnění této akce a někdy v budoucnu opět na hřišti na viděnou.

Fotbalu zdar

Fotbalový klub Rašovice